Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme

raylı beton kesme
telefon
Telefon Numaralarımız
mail
İletişim E-Maili
konum
Adres

Sülüntepe Mah. Mevlana Cad.
Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul
Konum Al

Beton ya da asfalt kesimi için kullanılan farklı yöntemler bulunur. Söz konusu yöntemlerden birisi olarak hidrolik beton kesme makinesi kullanılır. Söz konusu makine bir ray üzerinde hareket ederek kesme işlemi gerçekleştirilir. Ortaya çıkan yüksek ısının ortadan kaldırılması için ise su kullanıldığından dolayı hidrolik ismi verilir. Belirli bir alanın diğer alanlara zarar vermeden kesilmesi amacı ile bu tür yöntemler kullanılır. Aynı zamanda söz konusu yöntemlerin uygulanması ile birlikte unutulmuş kapı ya da pencere açma işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün olur.

Son zamanlarda söz konusu işlemlerin gerçekleştirilmesinde ihtiyaç duyduğunuz cihazların temini aşamasında firmamız hizmetlerini kullanabilirsiniz. Gerek nitelikli çözümlerin temini gerekse de zarar vermeden parça alınması için çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hızlı bir şekilde hizmet vererek kesme işlemlerinin ve delme işlemlerinin yerine getirilmesi sağlanmış olur. Bu tür hizmetlerin garantili olarak sunulması aşamasında hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde kesme işlemlerinde öne çıkan detayları sizin için planlarız.

Beton Duvar Delme

Raylı Beton Kesme

Bir ray üzerinde yapılan raylı beton kesme işlemleri ile ilgili alanın çizgi hatları ile çıkarılması sağlanmış olur. Son zamanlarda söz konusu hizmetlerin temini aşamasında özellikle raylı sistemlerin kullanılması dikkat çeker. Bu alanda ön plana çıkan çözümlerin temini için güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Raylı beton kesme hizmetleri sayesinde yatay ya da dikey alanlarda kesme işlemi güvenle gerçekleştirilir. Bu aşamada belirli açılar dâhilinde kesme işleminin diğer kısımlara zarar vermemesi için raylı sistemler sıklıkla tercih edilir.

Aynı zamanda bu tür sistemler sayesinde tesisat için ya da pencere kapı boşluklarının sağlanması için de yine raylı sistemler devreye girer. Son zamanlarda söz konusu uygulamaların kullanılması aşamasında sizlere hizmet veren firmamız başarılı detayları planlayarak hizmet verir. Yıllardan bu yana hizmetlerimiz ile müşterilerin beğenisini kazanarak ön plana çıkarız. Siz de profesyonel bir işçilik ve en son teknoloji gerektiren çözümler için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

beton kesme ne kadar

Karot Kesim

Bu aşamada kullanılan bir diğer teknoloji olarak karot kesim ön plana çıkar. Bu işlem ile silindirik parça alma ya da kesme işlemlerinin tamamlanması ön görülür. Son yıllarda örnek almak ve dayanıklılık testleri için kullanılan bu yöntem aynı zamanda pencere boşlukları oluşturmak, tesisat için alan açmak ve benzeri hizmetlerde yer alır. Karot kesme işlemleri sayesinde başarılı bir şekilde diğer alanlara zarar vermeden işlem yapılır. Bu sayede müşterilerin kesme işlemleri için binada zarar gören alanlar oluşmaz. Kesit almak için de bu yöntemin kullanılması olasıdır.

Sonuç olarak her türlü kesme ve delme ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında hizmet veren firmalar bulunur. Bu tür firmalar teknoloji odaklı son dönem ürünleri ile müşterilerin bu alanda beklentileri karşılar. Bu firmalardan birisi olarak sizler için en iyi çözümleri yerine getiririz. Aynı zamanda söz konusu işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında uygun ücretleri ile müşteri memnuniyetini hedefleriz. Sunduğumuz sistemler sayesinde siz de hızlı bir hizmet alır ve kesme, delme işlemlerinden memnuniyeti sağlarsınız. Son zamanlarda popüler olan hizmetleri sunarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamış oluruz.

beton kesme ustası

Karot Kesici

Karot kesimi için kullanılan elmas uçlar sert malzemelerin işlenmesi aşamasında önemlidir. Bunun yanında elmas ucun büyüklüğü işlem yapılan yere göre değişiklik gösterir. Bazen daha büyük kesitler almak gerekebilir. Aynı zamanda karot kesici hizmetleri bu nedenle çeşitlilik gösterir. Günümüzde silindirik kesit almak için kullanılan bu tür yöntemlerin kullanılması yerine göre çözümlerin temini için gereklidir. Bazen tesisat deliklerinin açılması aşamasında daha uzun deliklere ihtiyaç duyulur. Bu aşamada karot delme işlemi ile 40 metreye kadar delme işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda söz konusu işlemler sayesinde beton dışında taş gibi sert malzemelerin işlenmesi de mümkün olur.

Kesme işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında ön plana çıkan hizmetleri bizden temin edebilirsiniz. Firmamız özel çözümleri sayesinde insanların iş yerlerinin ve endüstriyel alanların ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda apartman ya da siteler için benzeri çözümleri bizim ile temin edebilirsiniz. Yeni binaların yanı sıra sonradan tadilat gerektiren alanlarda da yine kesme işlemlerini yerine getiririz. Son zamanlarda kullandığımız teknolojiler ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile ön plana çıkarız.