Karot

Bostancı Karot

Bostancı Karot
telefon
Telefon Numaralarımız
mail
İletişim E-Maili
konum
Adres

Sülüntepe Mah. Mevlana Cad.
Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul
Konum Al

Karot makinası almanlar tarafından icat edilmektedir. Özellikle sert betonları delmek amacıyla kullanılmaktadır. Sert betonları, kolonları ve aklınıza gelebilecek birçok sert zemini delme, içinden beton çıkarma gibi işlemlerini gerçekleştirir. Yüksek kaliteye sahip olan bu makinalar uzun yıllar boyunca kullanılır. Garanti süresi diğer firma makinalarına nazaran daha uzun ömürlüdür. Zemini bölmeden ve kırmadan delebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bir diğer unsur ise titreşim değil yalnızca güç vermektedir. Bu şekilde içinden malzeme çıkarırken zeminde çatlama vb. diğer olumsuz durumlar göze batmamaktadır.
Bostancı Beton Delme

Bostancı Beton Delme

Günümüzde kullanılan tüm karot makineleri tüm işlevleri ile harika bir ürünler arasında yerini almaktadır. Bu şekilde çalışma alanlarında ve ihtiyaçlara göre farklı makinelerin tercih edilmesi mümkün olmaktadır. Bostancı beton delme işlemlerine yönelik hizmet alabilmek için beton delme makinesinden yararlanabilirsiniz. Alan içinde en uygun makinenin kullanımına ve çalışma programına karar verilebilir. Beton kesme ve delme işlemleri önlem alınmadığın da riskleri vardır.
Bostancı Beton Kesme

Bostancı Beton Kesme

Uzun yıllar verdiği kaliteli hizmetle bostancı beton kesme makinaları öne çıkmaktadır. Giderek geliştirilen hizmet ve çalışma ile öncü makineler arasında yer almaktadır.  Makine kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Hem iş faaliyetleri hem de bu faaliyetlerde kullanılan gelişmiş teknolojilere sahiptir. Makinelerle sektörde kalıcı hale gelmektedir. Son yıllarda sürdürülen faaliyetler buna kanıt niteliğinde yer almaktadır. Bostancı beton kesme en önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Zorlu çalışma alanlarında alanında faaliyetler göstermektedir. Karot işlemlerinin tamamında son teknoloji iş makineleri üretilmektedir.
Bostancı Karotcu

Bostancı Karotcu

Özellikle bu iş makineleri doğal afetlerde en çok kullanılan makineler arasında yerini almaktadır. Deprem gibi doğal afetlerde beton kesme ya da delme işlemlerinde büyük faaliyet gösteren bir makine çeşitleridir. Betondan numune almak için ihtiyaç duyulmuş olan makine o günden bugüne üzerine birçok teknolojik yenilik eklenmiş olsa bile temel çalışma prensibi itibari ile aynı konumdadır.

Bostancı karotcu ile betonu silindir şeklinde delebilir, deldikten sonra ortaya çıkan ince uzun beton havuca benzediği için havuç anlamına gelmektedir. Yani betonu silindir şekilde delme işlemine karot denir. Bu işlemi yapan kişide karotcudur. İşlem yapabilecek alanları günümüzde bir hayli fazla olmaktadır. Merdiven boşlukları, baca delikleri, atık su gider yerleri, doğalgaz tesisatı delikleri birkaç örnek olarak sıralayabiliriz.
Bostancı Duvar Kesme

Bostancı Duvar Kesme

İnşaat ve imar gibi alanlarda ihtiyaç duyulan makineler kullanıcılarına seçenek sunmak durumundadır. Nihayetinde seçenek demek çeşitlilik anlamına gelmektedir. Çeşitlilikle yapılan işi daha hassas ve istenildiği gibi yapmaktadır. Bu anlamda bir karotcu deleceği betonu, seçeceği makineyi cinsine ve konumuna göre genel hatları ile değerlendirmektedir. Değerlendirme aşamasına çeşitlilik denmektedir. Karot çeşitlerini değerlendirirken kullanım alanına dikkat etmek gerekmektedir. Bostancı duvar kesme den önce yapılacak işin mahiyeti açısından makinelerin büyüklük ve küçüklük değerleri baz alınması gerekmektedir.

Bostancı duvar kesme tekniği sayesinde delme işlerinizi çağdaş yaklaşımlarla gerçekleştirmektedir. Binalarınıza kesinlikle zarar vermeden istediğiniz şekilde kesilmektedir. İnşaat sektöründe en önemli işlerden biriside duvar kesme ya da delme işlemidir. Her türlü işlem ile karot makineleri devreye girmektedir. Beton delme, beton kesme gerektiren İstediğiniz yerde, istediğiniz büyüklükte, çapta çevreye ses rahatsızlığı vermeden delme ve kesme teknolojisi ile en etkili sonuçlar vermektedir.

Duvarlarınızı ince işler yürüterek deldirebilirsiniz. Karot makineleri kullanımı yönünden rahat ve insan gücü ile çalışmaktadır. İstediğiniz tür ve modelde karot makinelerini bulabilirsiniz. İsterseniz firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz firmamız üzerinden bizleri 7/24 saatleri arasında arayabilirsiniz.