telefon
Telefon Numaralarımız
mail
İletişim E-Maili
konum
Adres

Sülüntepe Mah. Mevlana Cad.
Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul
Konum Al

Beton duvarların kesilmesi işlemi için, kesim yapılması planlanan yüzey alanı geniş bir yer kaplıyorsa hidrolik kesme makineleri tercih edilir. Ancak, kesim alanı az bir alana sahip olduğunda karot yardımıyla beton kesme işlemi uygulanabilir.

Hidrolik beton kesme işleminde, kesici cihaz bir ray üstünde hareket eder ve bu ray paralel biçimde kesilecek yüzeye kurulması gerektiğinden yüksek alanlarda ek olarak farklı ekipmanlardan yararlanmak oldukça kolaylık sağlar. Hangi tekniğin uygulanacağına karar vermek için, uygulama yapılması planlanan yüzeyin yapısı büyük bir önem taşır. Perde beton, beton kolon, her çeşit duvarların kesimini uzman makinelerimiz ile çevreye herhangi bir hasar ve rahatsızlık vermeden sunuyoruz.
beton kesme firmaları

Beton Kesme Karot

Daha küçük çaplarda, darbesiz, istenen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla beraber, betonarme döşeme ve perdelerde, her çeşit açılım ve tadilat için karot delme yöntemi tercih edilir. Bu sistemle; kalorifer tesisatı, baca delikleri, kapı, pencere açılımları, pis ve temiz su giderleri, doğalgaz delikleri, havalandırma, asansör, merdiven boşluğu açılımları sağlanabilir.

Ayrıca, demirli ya da demirsiz her çeşit betonda planlanan açı ile duvarda, yerde, çatıda, balkonda, hemen hemen her noktada çalışılması mümkündür. Karot sisteminin avantajları arasında, fiyatları düşürmesi, zamandan ve işçilikten tasarruf sunması, temiz, düzgün, istenen çapta delme olanağı sağlaması olarak sayılabilir.Bu özellikler nedeniyle beton kesme karot pek çok fonksiyona sahip olduğu anlaşılır.
beton duvar kesme

Beton Kesme Ne Kadar?

Uygulama planlanırken insanlar beton kesme ne kadar sorunu merak ederler. Fiyatlar genel itibariyle cm derinlik şeklinde hesaplanır. Beton Kesme fiyatları, betonun kalınlığı ve işlem yapılması gereken alanın durumuna göre farklılık yaratır. Firmamız bünyesinde yer alan beton kesme makinelerimiz ile arzu edilen ölçü ve biçimlerde beton duvarları sorunsuz ve doğru bir planlama ile istenen ölçüde kesilmesini sağlıyoruz.

Otopark kapı girişleri beton kesimi, merdiven yeri beton kesimi, perde beton duvar kesimi gibi işlemler, son teknolojiye sahip beton kesme makineleri ile gerçekleşir. Firmamız beton kesme hizmeti sunarken profesyonel ekibimizle her çeşit kalınlıktaki beton ve sert malzemelerin kesim işlemini titizlikle gerçekleştirir.
beton kesme

Beton Kesme Şirketi

Beton kesme makinelerinin en önemli fonksiyonlarından biri de tozun çoğunu hapseden yerel vakum sistemlerine sahip olmalarıdır. Firmamız, yüksek standartlı beton kesme araçlarını ve stratejilerini kullanır. Binanın deprem ve risk raporunun hazırlanmasının ardından bina üstünde beton kesme uygulamasından sonra meydana gelebilecek hasarlar tespit edilmelidir.

Alanında lider firma olarak uzman ekibimiz ve tüm deneyimimiz ile beton kesme işlemi alanında sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Bütün beton kesim işleriniz için tarafımıza ulaşmanız yeterlidir. Bu anlamda, beton kesme şirketi tercih ederken, çıkarmış oldukları işin başarısına ve kaliteli hizmet sunulmasına bakılması gerekir. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerin talepleri de, alınan hizmetin kalitesini belirleyen unsurlar arasında yer alır.
beton kesme

Beton Kesme Ustası

Yapıya en ideal kesim metodunun belirlenmesi hem vakitten hem de işi uygulayan firma için harcanan maliyetten tasarruf edilmesi konusunda önemli anlamda fayda sağlar. Gereksiz yere ve faydasız alan için kesim yapılmaması, alanın etrafına hasar verilmesini de önlemiş olur. Beton kesme işinde uzman ve profesyonel beton kesme ustası ile gerçekleşerek ekip ve nitelikli ekipman ile uygulanması gerekli olan riskli ve tehlikeli bir işlemdir.

Kesimin yapıya en ideal cihazlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmaması halinde firma için istenmeyen kazalar ortaya çıkabilir. Bunun yanında, kesimi yapılan yapılarda geri dönülmesi mümkün olmayan büyük çapta zararlar meydana gelebilir. Beton kesim işleminin uygulanabilmesi için yalnızca mimari ve keyfi tasarımlara göz atılmamalıdır.
beton kesme

Karot Beton Kesim Özellikleri

Karot beton kesme makineleri yardımıylapratik bir şekilde sessiz ve güvenli bir biçimde kesilmesi istenen beton zemin, temel veya perde beton, çürütme yöntemiyle sağlanır. İnşaat temellerinin kesilip kaldırılması, kapı ve pencere açılımları,  perde ve döşeme kesimleri,  şaft açılımları ve baraj inşaatlarındaki kesim ve açılımlar gerçekleştirilebilir.

Karot, silindirik olarak bir kesici vasıtası ile beton donatı sistemlerinden bir numune alınma şeklidir. Farklı çap ve ölçüleri olmakla beraber genelde mühendislik hatalarının giderilmesi amacı ile kullanılır. Ancak günümüzde evlerde ya da iş yerlerinde tadilat gibi gereksinimlerde karot beton kesim özellikleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Firmamız, karot beton kesim işleminin alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirir.
beton kesme

Beton Kesme Kocaeli

Beton Kesme, işlemi betonun, kontrolü kaybetmeden kesilmesi, delinmesi ve kaldırılması işlemini içerir. Yetenekli ekip arkadaşlarımız tarafından, beton ve asfaltı herhangi bir hata oluşmadan özel ve teknolojik altyapıya sahip ekipmanlar ile kesmek mümkündür. Modern beton kesme Kocaeli işlemi, beton delme yöntemleri, beton, asfalt, metal ve kayada pürüzsüz, çekici bir yüzey bırakmak için özel makinelerin kullanılmasını içerir.

Çeşitli malzeme türlerinin çok yönlü kullanım amacını gerçekleştirmesi için beton kesiciler genelde farklı elmas bıçak fonksiyonları kullanır. İdeal elmas testere bıçağı daha hızlı kesim yapılmasını sağlar ve etkili bir yüzeye ulaşmak için daha az suya gereksinim duyar. Beton kesme uygulamasının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için yüzeylerde hasar meydana getirecek yanlış davranışlardan kaçınılması gerekir.
beton kesme delme

Karot Kesim Makinesi

Karot makineleri silindirlerin dönme hızı ve darbeleme teknikleri iledöner vaziyette vibrasyon olmadan bir darbe yaratır. Bu anlamda karot makineleri betonun yapısına herhangi bir zarar vermedendelmeyi ve numune almayıgerçekleştirir. Ayrıca karot kesim makinesi genel itibariyle delinmesi ve kesilmesinde zorluk çıkartan alanları delmek ya da kesmek için tercih edilir. Beton zemin ve mermer gibi yerlerde de basınç derecesi ayarlanması ile birlikte kullanılabilmesi de cihazın diğer bir özelliğidir.