Beton Kesme

Beton Delme Kesme

beton kesme ve karot
telefon
Telefon Numaralarımız
mail
İletişim E-Maili
konum
Adres

Sülüntepe Mah. Mevlana Cad.
Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul
Konum Al

Günümüzde özellikle betonarme binalarda, beton duvar ve döşemelerde birtakım kesim işlemleri gerekir. Bu kesim ihtiyacının altında yatan birbirinden farklı sebepler yer alır. Yaygın olarak projelendirme ya da yapılan inşaat işlemleri sırasında unutulmuş veya güncel olarak artık kullanılmayan kapı, pencere, tesisat, havalandırma boşlukları, yangın tesisat boşlukları, çeşitli teçhizat boşlukları ve dahi makine boşlukları gibi alanların kesim işlemleri en uygun olarak beton delme kesme uygulamaları ile bir sonuca bağlanır.

Bunun yanında, beton delme kesme işleminin gerçekleştirilmesi için profesyonel hizmet sunan firmamız beraberinde mühendis ve teknisyen ekipler ile yapılan beton üstünde meydana gelebilecek kalıcı zararların ve geri dönülmez risklerin önüne geçilmesi konusuna büyük bir önem veriyoruz.

beton kesme firması

Beton Kesme ve Karot

Gelişmiş yapılar üstünde beton döküm uygulamalarının yapılması esnasında yapı içinde daha küçük ebatlarda yer alan boşluklar için kalıp hazırlama uygulamaları uzun zaman alabileceği için tek parça halinde beton dökümü yapılır. Devamında ise bir başka uygulama adımı için betondan ihtiyaç duyulan bölümler çıkarılarak kesit boşluk oluşturulur. Tüm bunların beraberinde dekoratif olarak da beton kesme ve karot uygulamaları yapılır.

Pek çok farklı amaca hizmet edebildiği için oldukça farklı yüzeylerde de uygulaması yapılır. Ancak dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. Bu noktalar ise beton kesiminin gerçekleştirilmesi sırasında uygun ebatların kesilmesi için doğru hesaplamaların ve açıların kullanılmasıdır. Beton kesim işleminin yapılması için en ideal kesme biçiminin belirlenmesi vakit anlamında önemli bir derecede tasarruf kazandırır. Ayrıca maliyetler açısından da uygundur.

beton zemin kesme

Beton Kesme Hizmeti

Beton kesme işleminin yapılması planlanan zamanlar içinde elektrikli, hidrolik, havalı, mini iş makineleri ve ağır iş makineleri ilk akla gelen ekipmanlar arasında yer alır. Betonun onarılması, deprem riskine yönelik çalışmaların yapılması, bina yükünün düşürülmesi, tadilat ve revizyonsüreçlerinde, kütlelerin kaldırılması gibi alanlarda betonların kesilmesi gerçekleştirilir. Bu anlamda beton kesme hizmeti sunulurken firmamız oldukça ön plana çıkar.

beton kesme yapan firmalar

Beton Kesme Yapan Firmalar

İdeal kesim ve çıkarım metotlarının belirlenmesi gerek duyulmayan ve fayda sağlamayan alanlar için kesim yapılmamasını sağlar ve böylelikle çevresine hasar verilmesini de engellemiş olur. Beton kesme uygulamaları profesyonel hizmet sunan ekibimiz ve nitelikli ekipman ile sağlanmasımecbur olan, tehlike ve risk taşıyan bu uygulamaları oldukça verimli bir biçimde gerçekleştiririz.

Bu anlamda beton kesme yapan firmalar tercih ederken kalite standartlarında hizmet veren ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak uygulamalarda bulunan firmalar tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise kesim işleminin yapıya en ideal cihazlar ve uzman bir ekip aracılığıyla yapılmaması halinde pek çok kusur meydana gelebilir ve daha büyük sorunları telafi etmek mecburiyetinde kalınabilir.

beton kesme

Beton Zemin Kesme

Pek çok alanda uygulaması yapılan beton zemin kesmeişlemlerinde yalnızca mimari tasarımlar ön plana alınmamalıdır. Beton zemin kesiminde yapıların deprem raporu ve risk raporunun hazırlanmasının yanında, bina üstünde beton kesme uygulamalarından sorun oluşması muhtemel olan hasarların teyit edilmesi önemli bir unsurdur.

Alanında lider firma olarak uzman ekibimiz ve çalışma yaptığımız beton kesme işlemlerinde sizlere en kaliteli hizmeti güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Bütün beton kesim işlerinde tercih edebilecek firmalar arasında ilk sıralarda yer almamız yılların deneyiminden kaynaklanan bir başarıdır. Oldukça eski yapılarda ek teçhizatlar ya da farklı tesisat işlemlerinde beton zemin ya da duvarlarda uygun ebatlara sahip olan deliklerin açılması önemlidir.

beton kesme

Beton Kesim Birim Fiyat

Uygulamalar yapılmasında en önemli unsurlardan biri de maliyetlerdir. Bu anlamda beton kesim birim fiyat üzerinde yapılması planlanan işe göre değişken bir konuma sahiptir. Beton kesmenin uygulama yapılması için zeminin yapısının durumu beton kesme birim fiyatları üzerinde etkilidir. Beton kesmenin uygulanması esnasında işin büyüklüğü de beton kesme birim maliyetlerini etkiler.

İşin yapılması için verilen konum ve alana olan mesafe,  barınma masrafları da beton kesme birim maliyetlerine etki eden faktörler arasında yer alır. Beton kesme işleminde kullanılan makine zaman ve güçten ne kadar çok yararlanıyorsa o kadar çok fiyat artar. Tüm bu unsurlar beton kesim birim fiyatları üzerinde birtakım değişmeler yaratır.

beton kesme fiyatları

Beton Kesme Fiyatları

Kişiler, beton kesme fiyatları konusunda oldukça merak içerisindedirler. Bu uygulamaya başlamadan önce belirli bir bütçe ayrılması, hangi alanlara uygulanması gerektiğinin belirlenmesi, nasıl bir uygulamaya karar verileceği, alanın ölçülerine uygun olarak hesaplama ve planların belirlenmesi gibi detaylar, fiyatlara etki eder. Bu nedenle tam olarak bir fiyat bilgisinin yer alması söz konusu değildir.

Firmamız beton delme beton kesme sistemleri olarak müşterilerimize en ekonomik fiyata en ideal çözüm garantisiyle hizmet sunmayı hedefler. Firmamızınbeton kesme uygulamalarında faaliyette olduğu uzman işlemler arasında yer alır ve birim fiyat üzerinden birtakım hesaplamalar ile oldukça uygun fiyatlardan müşterilerimize hizmet sunulmasını gerçekleştirir.

karot beton kesme

Beton Kesme Birim Fiyat

Firmamız, beton kesme birim fiyat işlemlerinde, birkaç farklı yöntem uygulaması yaparak, müşterilerin taleplerine uygun bir şekilde hareket etmektedir. Bu anlamda istenilen hizmetler içerisinde kesme işlemi yaparken bilgi aktarımını, uygulama yöntemlerini ve kullanılması planlanan teknolojik cihazların işlevi hakkında gerekli bilgilerin iletilmesini gerçekleştirir.  Düzgün ve pürüzsüz kesimlerini alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile yapıyoruz.

Öncelikle işlem yapılacak olan ve kullanılacak beton delme kesme makinelerimizin uygunluğu için keşif yaparak müşterilerimize uygulanacak iş hakkında ayrıntılı bilgi vererek taleplerini dinleriz. Böylelikle, yapılabilecek işlerin ve kullanılması gereken yöntemlerin planlanmasını gerçekleştirerek gereken tedbirlerin alınmasını sağlarız. Yapılacak uygulamanın etrafındaalınması gereken önlemler varsa bunlar için hazırlıkların yapılması ve tedbirlerin alınması için bilgi alışverişinde bulunarak beton kesme çalışmasına engel olacak tüm unsurları ortadan kaldırıyoruz.